سن خوزه از پروژه خورشیدی و باتری برای ارائه انرژی های تجدید پذیر پرده برداری می کند

2022/02/17

تأسیسات انرژی های تجدیدپذیر در شهرستان کرن بخشی از یک سرمایه گذاری بلندمدت برای تأمین برق سالانه نزدیک به 65000 خانه برای 12 سال آینده و همچنین کمک به شهر کالیفرنیا برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است.

انرژی های تجدید پذیر

شهر سن خوزه در کالیفرنیا قصد دارد از طریق آخرین پروژه ذخیره‌سازی انرژی خورشیدی و باتری‌های خود، سالانه به اندازه کافی برق بدون آلاینده تولید کند که تقریباً 65000 خانه را برای 12 سال آینده تامین کند.

افزایش میزان انرژی تجدید پذیر و بدون کربن که انرژی سن خوزه را تامین می کند، جزء کلیدی برنامه اقدام آب و هوای شهر است.

تحویل ثابت

پروژه Kern Solar and Battery Storage توسط دو توسعه دهنده در Kern County برق را برای مشتریان خود در قالبی منحصربفرد فراهم می کند: مقدار 62 مگاوات انرژی تجدید پذیر بین ساعت 6 صبح تا 10 شب هر روز فراهم می کند.

این امر از قابلیت اطمینان شبکه پشتیبانی می‌کند، به کاهش اتکا به نیروگاه‌هایی که تولید گازهای گلخانه‌ای مضر می‌کنند کمک می‌کند و با ارائه انرژی‌های تجدید پذیر در اواخر بعد از ظهر و عصر که تقاضا برای برق زیاد است و در دسترس بودن انرژی تجدید پذیر کم است، کیفیت هوا را بهبود می‌بخشد.

سام لیکاردو، شهردار سن خوزه، گفت : "سرمایه‌گذاری بلندمدت SJCE به اندازه کافی برق تمیز برای تأمین برق حدود 65000 خانه در سال برای 12 سال آینده تولید خواهد کرد."

همان تأثیری که بیش از 670،000 اتومبیل از جاده خارج می‌شود.

بیش از 115 مگاوات انرژی خورشیدی جدید و ذخیره باتری جدید ساخته شده است تا به تحویل ثابت 12 ساله خرید برق خود با عمل کند.

علاوه بر این قرارداد منحصر به فرد خورشیدی، SJCE و Terra-Gen برای یک PPA 15 ساله برای 100 مگاوات دیگر خورشیدی جدید قرارداد بستند.

پیش بینی می شود این پروژه تا پایان سال 2022 به بهره برداری تجاری برسد و در شهرستان کرن نیز با کارگر اتحادیه ساخته شود.

در نوامبر، شهر متعهد شده است که تا سال 2030 به انتشار گازهای گلخانه‌ای به صفر برسد. SJCE نقش مهمی در دستیابی به این هدف خواهد داشت.

  • محیط هوشمند
  • انرژی هوشمند
  • سن خوزه
  • شهر هوشمند